×

HOW TO SHOP

1 Giriş yapın veya Yeni Hesap Oluşturun.
2 Siparişi gözden geçirin.
3 Ödeme yapın; FREE shipment

Eğer hala sorun yaşıyorsanız, lütfen bize info@modecomobilya.com.tr adresine bir e-posta göndererek bize bildirin. Teşekkür ederiz!

SHOWROOM SAATLERİ

Pzrt-Cumts 9:00 - 20:00
Pazar- 12:00-17:00
Pazar günleri için iletişime geçebilirsiniz.

FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

HAKKIMIZDA

SİZE ÖZEL MOBİLYALAR

Modeco Mobilya, Aydınoğlu Mobilya’nın yeni yaşam

formları yaratmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır.

Yemek odasından genç odasına, yatak çesitlerinden, aksesuara kadar

birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Modeco Mobilya,

farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor.

Biz yaptığımız işi seviyoruz ve sevdiğimiz işi yapıyoruz.

Şüphesiz her insan başarılı olmayı ve amaçlarına ulaşmayı ister. Ancak çoğunlukla insanlar başarının önündeki engellere takılırlar. Vazgeçerler, geri dönerler, hedef değiştirirler. Yaptığı işi seven ve sevdiği işi yapan kişiler başarılı olur, diye inanıyoruz. Bu amaçla kurduğumuz MODECO büyüyor, gelişiyor. Şimdilerde yaşadığımız değişim heyecanı bizi daha başarılı kılacak. Bu başarıyı kimlerle paylaşacağız? Bizimle beraber yürüyen çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle ve MODECO markasına güvenerek mağazalarımızda bizle alışveriş yapan müşterilerimizle… İşte şimdi belirlediğimiz yeni hedeflere ulaşmak için ürünlerimizi yeniliyoruz, kalitemizi arttırıyoruz, konseptimizi oluşturuyoruz, logomuzu değiştiriyoruz, internet sitemizi geliştiriyoruz… Yeni çizgimizi oluştururken ticaretimizi istikrarlı şekilde büyütüyoruz. Böylelikle de yeni başarı hikayeleri yazacağımızı biliyoruz.

Farklı olun!

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla Modeco Mobilya, hayata fark katmak için sizi bekliyor. Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Modeco Mobilya ürünleri, Aydınoğlu Mobilya’nın yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor.

The Craftsmen.

JOEY

Good, better, best. Never let it rest. 'Til your good is better and your better is best.

MARK

I am determined to be cheerful and happy in whatever situation I may find myself. For I have learned that the greater part of our misery or unhappiness is determined not by our circumstance but by our disposition.

DAVID

I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.

JULIEN

Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven't found it yet, keep looking. Don't settle. As with all matters of the heart, you'll know when you find it.

Bizi Takip Edin

Sunduğumuz ürün ve hizmetleri seviyorsanız, sosyal hesaplarımızda bizi takip edebilir, her türlü sorunuzu bize sorabilir, en son ürünlerimizle ve haberlerimizle iletişimde kalabilirsiniz.

  • Ahşap İşçiliği
  • Sanatsal Tasarım

Zamansız ve Çağdaş Mobilyalar

MODECO, mobilya malzemeleri, renkleri, tasarımları ve diğer tüm özellikleriyle genç, dinamik ve moderndir. Size yalnızca yeni alınan bir mobilyanın heyecanını yaşatmakla kalmaz, zaman tanımayan tasarımlarıyla evinizdeki dinamizmi yaratmaya yıllar boyu devam eder.

“Beyaz Eldiven Teslimat Servisi”

Beyaz eldiven teslimat servisimiz, satın aldığınız yatak odası takımını monte etmek için endişelenmenize gerek kalmaz ve kurulum işlemini kolaylaştırır.Deneyimli çalışanlarımız size her konuda yardımcı olmaya hazır. Mobilya almanın daha iyi bir yolu var. Size nasıl olduğunu gösterelim.

TOP
WhatsApp chat